English
Nurol Sigorta A.Ş.
Faaliyetlerimiz PDF Yazdır e-Posta

Nurol Grubu Şirketlerinin artan sigorta ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuş olmasına rağmen, elde ettiği tecrübe ve finansal imkanlarla hedeflerini büyüten Nurol Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş., bununla yetinmeyerek Nurol Grubu dışındaki müşterilere de hizmet sunmaya başlamıştır. Kurumsal Sigortacılık faaliyetleri ile büyük başarılara imza atan ve bu başarılarını bireysel sigortacılık hizmetlerinde de göstermeye başlayan Nurol Sigorta Türkiye’nin güvenilir ve önde gelen sigorta şirketlerinin acenteliklerini bünyesine katarak müşterilerine daha geniş bir ürün yelpazesiyle hizmet vermeye başlamışıtr.

Bu yıl ki hedefimiz eldeki portföyü en iyi şekilde değerlendirmek ve yeni müşteriler edinmek olacaktır. Bunun için geniş kitlelere hizmet götürecek aktif pazarlama kadrosu oluşturulmaya çalışılacaktır. Bu şekilde toplumda oluşmaya başlayan sigorta bilinci hem yönlendirilmiş hem de değerlendirilmiş olacaktır. Özellikle bireysel emeklilik konusundaki pazarlama ve bilgilendirme çabaları arttırılarak bireysel emeklilik sisteminin geniş kitlelere yayılması ve toplumun bu konuda bilinçlendirilmesine çalışılacaktır.

Nurol Grubu için özel olarak planlanan Anadolu Hayat Emeklilik Nurol Grup Bireysel Emeklilik Planı, Nurol çalışanları ve çekirdek aileleri için büyük bir fırsat oluşturmaktadır. Varılan antlaşma ile Nurol çalışanlarının yapacakları katkı payları kesintileri ve asgari katkı payı tutarları Nurol çalışanları lehine düzenlenmiştir.

NUROL Sigorta Aracılık Hizmetleri A.Ş. için, grup içi ve grup dışında bireysel emeklilik konusunda bir atılım yılı olarak hedeflemiş bulunmaktayız.